Author: k***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: So good for the price, was very happy used as a cosplay for rapunzel, true to picture.
Color: Gold
Price: 130kr
Original Price: 173kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 255 g |
| Length | 55 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2303161126461651 |
Author: k***7
Date:
Review: So good for the price, was very happy used as a cosplay for rapunzel, true to picture.
Color: Gold
Author: R***a
Date:
Review: Great! Second time ordering this wig because I love it so much!
Color: Gold
Author: k***1
Date:
Review: I LOVE ITT
Color: Gold
Author: R***a
Date:
Review: Looks real and is really cute!
Color: Gold
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.